Nechte si realizovat krásnu zahradu od zkušených specialistů

Už se vám někdy stalo, že jste prošli kolem úchvatné zahrady a pomysleli jste na to, že byste chtěli mít u svého domu také podobnou? Málokdo něco takového zvládne, naštěstí je tu specializovaná firma, která se vám o malebnou zahradu postará. ZR Servis se specializuje na komplexní realizaci zahrad a péči o zeleň, a to jak pro soukromé zahrady, tak pro veřejné prostory. Pro ni je realizace zahrad hračka. Firma působí po celé České republice a nabízí širokou škálu služeb, které pokrývají celý proces od návrhu až po údržbu zahrady.

Dokonalá zahrada krok po kroku

Proces začíná úvodní nezávaznou konzultací, která je zdarma a trvá jednu hodinu. Tato konzultace může proběhnout online na základě zaslané fotodokumentace nebo fyzicky přímo na místě zahrady. Cílem konzultace je pochopit potřeby zákazníka a předložit možnosti pro úpravu zahrady.

Následuje vytvoření architektonické studie zahrady, která zahrnuje základní kompoziční uspořádání. Tato studie je klíčová pro rozvržení a umístění jednotlivých prvků zahradní architektury, jako jsou stromy, keře, přístupové cesty, trávníkové a vodní plochy, hřiště či drobné stavby. Výstupem této studie je hrubý náčrt zahrady, konečný výkres a popis celkového řešení. Cena architektonické studie začíná od 45 Kč za metr čtvereční zpracované plochy, přičemž výsledná cena závisí na charakteru pozemku a náročnosti projektu.

Dalším krokem je vytvoření projektové dokumentace a osazovacího plánu. Tento plán řeší rozmístění jednotlivých rostlin v zahradě, přičemž každá rostlina je zakreslena pomocí přehledných značek a seznam všech rostlin je zapsán v tabulce. Tento dokument také obsahuje podrobnou specifikaci stavebních a jiných prvků, technologický postup a průvodní zprávu. Cena za tuto službu začíná od 60 Kč za metr čtvereční zpracované plochy.

Pro lepší představu o finálním vzhledu zahrady nabízí ZR Servis také pohledovou studii zahrady ve formě 3D vizualizací. Počet vizualizací závisí na velikosti zahrady a náročnosti jejího řešení. Cena za 3D zobrazení se pohybuje mezi 3000 a 10000 Kč podle náročnosti terénních úprav. Zahradní architekt umí hotové divy a vy budete s jeho prací zajisté spokojení.

Profesionalita a zkušenosti

Kromě těchto základních služeb nabízí ZR Servis i další služby jako jsou zemní práce, rekonstrukce zahrad, realizace zahradních a koupacích jezírek, údržba zahrad a péče o zeleň, založení trávníků a zelených střech a instalace zavlažovacích systémů.

ZR Servis se pyšní svou profesionalitou, dlouholetými zkušenostmi a kvalitním technickým vybavením, které jim umožňuje realizovat projekty jakékoliv velikosti a složitosti. Firma poskytuje své služby nejen soukromým osobám, ale i pro komerční objekty a veřejné prostory jako jsou parky a městské zeleně. Hodil by se vám profi zahradník?

Více informací o službách ZR Servis a příklady jejich realizovaných projektů naleznete na jejich webových stránkách Zrservis.cz.